Opinie o All Car Service

Dobry Mechanik


Korzystałam już 2-krotnie z usług AllCars i zpewnością wrócę, jesli zajdzie potrzeba. Szybko, sprawnie, fachowo. Dotrzymują uzgodnionych terminów. I co ważne: bardzo umiarkowane koszty. Ostatnio naprawiałam układ hamulcowy, wcześniej zawieszenie. POlecam!!

Dobry Mechanik


Jestem stałym klientem i cenię sobie bardzo jakość napraw, oraz podejście do klienta. Obsługa bardzo miła i szybka. Mechanik fachowy. Potrafi wytłumaczyć zarówno osobie obeznanej w temacie, a także laikowi, na czym polegała naprawa. Co najważniejsze, nie wpychają w kolejne koszta (częsta praktyka innych zakładów, że mówią "no musieliśmy to wymienić"). Możliwość płacenia kartą i gotówką. Stosunek cena/jakość jak najbardziej w porządku. Po żadnej naprawie problem nie powracał. Polecam gorąco.

Jan Słupek


Wszyscy pracownicy bardzo sympatyczni. Samochód wymagał paru drobnych napraw. Od popołudnia do południa dnia następnego zdążyli sprowadzić potrzebne części, wymienić olej, filtry, szczęki hamulców tylnych, uszczelkę pokrywy zaworów i oczywiście założyć opony. Do tego zaproponowali podwiezienie mnie własnym transportem w wybrane miejsce, kiedy zostawiałem u nich samochód